Топпер — це тонкий матрац висотою від 6 см, який має ортопедичні та анатомічні властивості, тим самим він забезпечує максимум комфорту під час сну.

Якщо Ваш матрац незручний або нерівний, і Ви не хочете його змінювати, рекомендуємо вибирати: Топпер V Foam, Топпер HR Foam, Топпер HOF.

Для того, щоб зробити спальне місце жорсткішим, рекомендуємо топпери з латексованим кокосовим волокном, саме воно надасть Вам бажаної жорсткості: Топпер V Foam Cocos, Топпер Berlin.

Також у нашому шоу-румі представлені топпери з наповненням  Memory Foam (пінополіуретан з ефектом пам'яті), який повторює контури Вашого тіла, покращує кровообіг та знімає біль у м'язах та суглобах.

Зверніть увагу: усі топпери, які представлені у шоу-румі DANIRO виготовляються на основі безпечних високоеластичних пінополіуретанів, які володіють високою повітропроникністю і гігроскопічністю. Завдяки цьому, пил, волога та шкідливі мікроорганізми - не мають ніякого впливу на топпер.

Топпери все частіше  використовуються для диванів, адже зазори, стики між елементами можуть доставляти незручність під час сну, тому Ваша спина заслуговує на омріяний комфорт.

Однозначно це розумна покупка, яка точно не буде лежати без діла. Підходить для людей різного віку, у тому числі і дітей.

Впевнені, що завітавши до нас за адресою, Садова 2в - Ви знайдете саме той топпер, який подарує комфортний та приємний сон.