У кожному житлі диван займає важливе місце серед меблів. Це зручне місце для відпочинку, де можна провести час з сім'єю та друзями, подивитися телевізор або просто розслабитися зі своєю улюбленою книгою. Проте, диван також може бути ідеальним місцем для щоденного сну, особливо для тих, хто мешкає у квартирі.

 Здається, що диван не має ніякого стосунку до сну, проте насправді він може впливати на те, наскільки комфортно Вам спати, на якість Вашого сну та навіть на Ваше здоров'я.

 Перш за все, коли Ви обираєте диван для щоденного сну, потрібно звернути увагу на габарити. Він повинен бути достатньо великим для того, щоб комфортно розтягнутися на ньому, і мати міцний каркас, щоб спокійно спати щоночі. Рекомендуємо додати до Вашого зросту не менше 20 см, щоб довжина дивана була оптимальною, а ширина мала б хоча б 140 см (для двох осіб). Оскільки габарити дивана та розміри спального місця суттєво відрізняються, звертайте увагу на обидва показники.

 Друге, вибір дивану для щоденного сну повинен бути зроблений з урахуванням Вашого тіла та положення у якому спите. Якщо полюбляєте спати на боці чи на животі, Вам може знадобитися диван з м'якою поверхнею, яка дозволяє зануритися у матеріал і, тим самим, не буде зайвого тиску на груди та живіт. А якщо Ви спите на спині, то диван з помірним рівнем жорсткості може бути найбільш комфортним варіантом для Вас. Як правило, оптимальна жорсткість дивану для сну — середня, оскільки вона дозволяє розслабитися тілу та підтримувати правильне положення хребта.

 Третє, на що варто звернути увагу, це тканина, у якій має бути виготовлений диван. Сучасні меблеві матеріали вражають своїми прекрасними характеристиками та естетичною привабливістю. У наших шоу-румах Ви зможете оглянути та пощупати тканини від різних виробників і тим самим, обрати саме ту тканину, яка сподобається найбільше. Наші менеджери підкажуть, які саме тканини будуть стійкішими до забруднень, простішими у чищенні та більш довговічні. У нашому асортименті є різні типи тканин: рогожка, мікрофібра, велюр, шеніл, жаккард та багато інших.

 Крім вищенаведених факторів, важливим аспектом при виборі дивану є також якість його каркасу та комплектуючих. У диванах Daniro дерев'яний каркас і, ми впевнені, що це надійний та довговічний матеріал, який служить багато років. Zig-Zag змійка, що забезпечує підтримку наповнення дивана та сприяє покращенню його ортопедичних властивостей. У якості наповнювача, ми використовуємо німецький анатомічний пінополіуретан високої щільності, що чудово витримує навантаження. Відповідно, він здатен утримувати форму довше, аніж бюджетніші аналоги. Саме така піна відрізняється тривалішим терміном експлуатації. Повсть — це матеріал, який забезпечує звукоізоляцію, підтримує пружинний блок та допомагає рівномірно розподіляти навантаження. Це стандартний елемент наповнення м'яких меблів від Daniro, який сприяє природній вентиляції та дозволяє дивану триваліше зберігати свої характеристики.

 Якщо диван призначений для щоденного сну, то пружини Pocket Spring гарантують правильне розподілення ваги тіла, забезпечуючи ортопедичний ефект. У результаті, Ви відчуваєте розслаблення та отримуєте якісний відпочинок. Також можна розглядати варіанти із залежними пружинами Bonnel, що вважаються простішими та  супроводжуються нижчою вартістю, проте не менш міцні та довговічні. У випадку, якщо Ви обираєте спальне місце для двох, тоді важливо, щоб різниця у вазі не була великою, оскільки може відчуватися “ефект хвилі” на цьому типі пружин. 

 Зверніть увагу на те, що різні моделі диванів мають різні види наповнення. Отже, для підбору оптимального варіанту, який забезпечить Вам приємний сон, важливо не лише вивчити диван, а й сісти на нього та навіть лягти. Враховуючи власні відчуття та потреби, Вам вдасться знайти найкращий варіант саме для себе.

Більш детально читайте в нашій статті У чому секрет диванів DANIRO👇

 Окрім цього, краще використовувати спеціальні ортопедичні матраци — топпери, які забезпечать правильну підтримку для тіла під час сну на дивані. До речі, їх можна протестувати та придбати у наших шоу-румах.

 Ваші індивідуальні потреби та вподобання при виборі дивану — дуже важливі, оскільки враховуючи їх, ми зможемо допомогти підібрати найбільш комфортний варіант саме для Вас.

 Якщо Ви досі спите на старому дивані — чекаємо на Вас у шоу-румах Daniro за адресами: м.Львів, вул.Садова,2в та м.Буськ, вул.Львівська,79