Бренд DANIRO належить компанії ТОВ "Бусол", яка була офіційно зареєстрована у 1994 році у мальовничому містечку Буськ, Львівської області, де зараз знаходиться виробництво. Ми спеціалізуємося на створенні високоякісних диванів, матраців, ліжок та інших елементів інтер'єру, що робить нас одним із лідерів українського меблевого виробництва.

Наша фабрика також вважається одним із найбільших виробників пружинних блоків в Україні.

За 15 років ми пишаємося тим, що стали надійним партнером для клієнтів по всьому світу, експортуючи наші вироби до Європи, серед наших клієнтів компанії Бельгії, Франції, Німеччини, Румунії, Молдови та інші.

Ми використовуємо лише найкращі матеріали для створення меблів, включаючи німецький пінополіуретан, бельгійські, іспанські та турецькі тканини, а також словенську латексовану кокосову койру. Високоякісне обладнання з Швейцарії, Німеччини та Іспанії дозволяє нам створювати продукти, які слугуватимуть вам роками.

Унікальність DANIRO полягає не лише у високій якості наших виробів, а й у наявності повного асортименту нашої продукції прямо у виставковому залі наших шоу-румів. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів серійного виробництва, а для особливих поціновувачів ексклюзиву радо підберемо нашим клієнтам модель із дизайнерської колекції F&I Design, яку можна побачити на світових меблевих виставках.

Відвідавши нас, ви маєте можливість побачити і відчути кожен елемент нашої широкої колекції, від диванів до ліжок, аби знайти ідеальне рішення для вашого простору.

 

Наші переваги:

 

Опис зображення 1

Широкий асортимент виробів у наявності

Опис зображення 2

Висока якість матеріалів

Опис зображення 2

Повний цикл виробництва

Опис зображення 2

Гарантія та післягарантійний сервіс

Опис зображення 2

Професійна доставка та монтаж від фабрики

Опис зображення 2

Досвід у створенні меблів понад 30 років

Опис зображення 2

Наявність як серійних виробів так і лімітованих дизайнерських моделей

Опис зображення 2

Велике бажання заслужити лояльність та любов клієнта

Наші основні цінності:

Опис картинки 1

Чесність та відповідальність

Ми віримо в чесні та відкриті стосунки як у внутрішній роботі, так і у взаємодії з клієнтами. Наші працівники від виробництва до продажу відзначаються відповідальністю та професіоналізмом.

 

 

 

Опис картинки 2

Людський ресурс

Ми цінуємо кожного працівника, вважаючи його внесок у компанію ключовим елементом нашого успіху. Наша команда — це спільнота талановитих та відданих професіоналів своєї справи.

 

 

 

Опис картинки 2

Соціальна відповідальність

Ми активно долучаємося до соціальних ініціатив та благодійних проєктів, спрямованих на покращення якості життя у різних спільнотах та підтримку тих, хто цього потребує.

 

 

 

Опис картинки 2

Інновації та розвиток

Наша компанія постійно росте та вдосконалюється, що відображається на наших виробах, аби надавати клієнтам лише сучасні та якісні рішення.

 

 

 

 

Опис картинки 2

Відкритість

Ми завжди відкриті до отримання зворотного зв'язку та прагнемо постійного розвитку, щоб задовольняти потреби наших клієнтів та вдосконалювати якість наших продуктів.

 

 

 

 

Опис картинки 2

Економічна підтримка

Ми пишаємося тим, що є українським виробником, адже це сприяє розвитку економіки через створення робочих місць та популяризацію українських виробів на європейських ринках. Ми переконані, що вироби українського виробництва можуть бути надійними, якісними та практичними

Завантажте наші каталоги:

 

Сертифікати міжнародних організацій:

         

Гарантія на всі меблі 18 місяців. (згідно ДСТУ 19917-93 "Меблі для сидіння та лежання")