1. Хто виробник і де виготовляються меблі Daniro?

Відкрити Шоу-рум Daniro - це магазин безпосередньо від виробника. Наша фабрика «Бусол» на ринку вже понад 27 років. Український виробник, меблі якого продаються по всій Україні та Європі. Ми за те, щоб вироби були практичними, комфортними та стильними, а головне - надійними та якісними. Виробництво здійснюється на теренах Львівщини, а саме в м. Буськ – меблевій столиці західної України.

 

2. Що можна придбати у Daniro?

З багаторічним досвідом роботи на ринку Європи, ми впровадили на виробництві дотримання європейських стандартів, тому можемо запропонувати меблі найкращого рівня для Вашої оселі.☝️ У Daniro Ви можете придбати: - прямі та кутові дивани серійного виробництва; - дизайнерські меблі; - акцентні меблі; - ліжка з м’якими спинками та дерев’яні ліжка; - ортопедичні пружинні та безпружинні матраци. - меблеві тканини з Іспанії, Португалії, Бельгії, Туреччини та Польщі.

 

3. Чи можливе виготовлення в іншій тканині, кольорі, комбінації?

Так, звичайно. У нашому шоурумі представлено понад 100 зразків тканин із Бельгії, Італії, Голландії та Туреччини. Наші консультанти будуть раді допомогти Вам у підборі Вашої унікальної комбінації.

 

4. Який термін виготовлення?

Термін виготовлення виробу залежить від конкретного замовлення. Виготовлення дивану, зазвичай, займає 21 робочий день. Виготовлення ортопедичного матраца - 7 робочих днів. В разі потреби отримання товару раніше вказаного терміну, необхідно обговорити дане питання при здійсненні замовлення, і ми зробимо усе можливе, аби Ви отримали все вчасно.
В разі потреби відтермінування отримання замовлення, ми також будемо раді обговорити усі нюанси та здійснити доставку в оптимальний саме для Вас час.

 

5. Чи можна змінити розміри меблів/матраців?    

Так, звичайно. Ми будемо раді підібрати розмір виробу, який буде ідеально вписуватись саме у Ваш інтер`єр. Ми рекомендуємо попередньо зробити заміри місця, де Ви плануєте розмістити виріб і після цього обирати ту модель, яка буде підходити по параметрах.

 

6. Яку суму потрібно оплатити, щоб замовлення прийняли в роботу на фабриці ?

Яку суму потрібно оплатити, щоб замовлення прийняли в роботу на фабриці ? У разі готівкового розрахунку, передоплата становить 30% від вартості замовлення, а 70% вартості Ви оплачуєте при отриманні готового виробу готівкою. При розрахунку карткою, оплата становить 100% від вартості замовлення. Передоплата гарантує збереження ціни на момент отримання виробу.

 

7. Чи є товар у наявності? 

Так. У нашому шоу-румі, що за адресою м. Львів,  вул.Садова 2в, ми будемо раді запропонувати Вам більше 150 готових виробів, кожен із яких може подарувати Вам відчуття сімейного затишку та комфорту.
Якщо Вас цікавить конкретний товар, то радимо попередньо уточнити його наявність у шоу-румі за телефоном або ж через соцмережі. В разі відсутності моделі, ми з радістю доставимо її до Вашого приїзду.

 

8. Який термін доставки замовлення? 

Доставка по Львову та області здійснюється нашим фірмовим транспортом.
В межах України ми будемо раді відправити Вам замовлення на будь-яке зручне відділення або за Вашою адресою.
Терміни доставки напряму залежать від тривалості виготовлення виробу, тому радимо уточнити деталі при здійсненні замовлення.

 

9. Чи є послуги занесення та збирання меблів?

Так, у нас є ці послуги і здійснюються вони безпосередньо нашими сервісними експедиторами, які добре знають вироби. Вартість заносу меблів/матраців у квартиру/будинок залежить від габаритів замовленого товару, а також від наявності або відсутності ліфта, бо враховується кожний поверх. Вартість збирання меблів залежить від габаритів та специфіки товару. Будьте впевнені, що наші працівники зроблять все швидко та якісно і Ви залишитесь задоволені покупкою у Daniro на всі 💯