1. Чи можливе виготовлення  у іншій тканині, кольорі, комбінації?

Так, звичайно. У нашому шоурумі представлено більше 100 зразків тканин із Бельгії, Італії, Голландії та Туреччини. Наші консультанти будуть раді допомогти Вам у підборі Вашої унікальної комбінації.

 

2. Який термін виготовлення?
Термін виготовлення виробу залежить від конкретного замовлення. Виготовлення дивану, зазвичай, займає 21 робочий день. Виготовлення ортопедичного матрацу - 7 робочих днів. В разі потреби отримання товару раніше вказаного терміну, необхідно обговорити дане питання при здійсненні замовлення, і ми зробимо усе можливе, аби Ви отримали все вчасно.
В разі потреби відтермінування отримання замовлення, ми також будемо раді обговорити усі нюанси та здійснити доставку у оптимальний саме для Вас час.

 

3. Чи можна змінити розміри меблів/матраців?    

Так, звичайно. Ми будемо раді підібрати розмір виробу, який буде ідеально вписуватись саме у Ваш інтер`єр. Ми рекомендуємо попередньо зробити заміри місця, де Ви плануєте розмістити виріб і після цього обирати ту модель, яка буде підходити по параметрам.

 

4. Чи є товар у наявності? 

Так. У нашому шоу-румі, що за адресою м. Львів,  вул.Садова 2в, ми будемо раді запропонувати Вам більше 150 готових виробів, кожен із яких може подарувати Вам відчуття сімейного затишку та комфорту.
Якщо Вас цікавить конкретний товар, то радимо попередньо уточнити його наявність у шоу-румі за телефоном або ж через соцмережі. В разі відсутності моделі, ми з радістю доставимо її до Вашого приїзду.

 

5. Який термін доставки замовлення? 

Доставка по Львову та області здійснюється нашим фірмовим транспортом.
В межах України ми будемо раді відправити Вам замовлення на будь-яке зручне відділення або за Вашою адресою.
Терміни доставки напряму залежать від тривалості виготовлення виробу, тому радимо уточнити деталі при здійсненні замовлення.