Що відіграє для Вас найважливішу роль при виборі меблів для Вашої оселі? Є люди, для яких перше місце посідає зовнішній вигляд виробу, адже це саме те, на що вони звертають найбільшу увагу. Інша ж категорія покупців ставить в пріоритет зручність, і лиш після того, як протестують певну кількість зразків та оберуть найкомфортніший, переходять до зовнішніх якостей. Комусь важлива компактність, а комусь багатофункціональність меблів, особливо, коли мова йде про купівлю виробів у квартиру із невеликою житловою площею. Дехто приділяє велику увагу матеріалу, з якого зроблено модель, хтось звертає увагу на деталі. А для нас ідеальним є той виріб, який поєднує у собі усі вище перелічені якості, тобто є зручним у використанні, комфортним, ергономічним та зовнішньо привабливим. Саме такими є ліжка Box Spring, що представлені у шоурумі DANIRO та користуються неабияким попитом серед клієнтів.

Перш за все, варто зазначити, що будучи представленими у шоурумі, будь-яка модель ліжка Box Spring відразу привертає увагу. В око впадає його дизайн, що поєднує в собі стриману класику та сучасні рішення. Головною особливістю ліжок ряду Box Spring є відсутність ламелі як основи. Натомість присутній бокс з пружиною основою  Bonnel або Pocket Spring із особливою структурою розміщення пружин – кожну в окремий «мішечок», при якому деформація одних не зачіпає сусідніх. На таку основу, за бажанням клієнтів, може бути запропонований матрац. У шоурумі представлено широкий вибір матраців різного ступеню жорсткості, тому обрати саме свій буде просто та легко, тим паче, що консультанти команди DANIRO запропонують протестувати кожен зразок, аби обрати найзручніший та найбільш комфортний саме для Вас.

Наступними особливостями ліжок Box Spring, що відрізняють їх від звичних спальних місць, є максимально підвищений комфорт та м`якість завдяки двом матрацам, а також надзвичайна ергономіка та висота ліжка, що полегшує посадку та підйом з нього.

Ліжко-подіум може бути спроектоване згідно Ваших індивідуальних побажань, адже до Вашого вибору представлений ряд якісних тканин з Бельгії та Італії. Широкий спектр кольорів та текстур дозволить підібрати саме той матеріал, який ідеально пасуватиме до Вашого інтер`єру та стане втіленням Вашого уявлення про ідеальний дизайн.

Сама система ж ліжок Boxspring є такою, що ідеально підлаштовується під вагу та будову тіла, що сприяє комфортному сну, адже м`язи повністю розслабляються, з хребта знімається напруга і сон стає міцним, а Ви почуваєте себе прекрасно та легко кожного ранку.

Усі матеріали, що використовуються для виготовлення ліжок типу Boxspring є екологічно-чистими та дружніми до навколишнього середовища, адже ми дбаємо про оточення та виготовляємо для Вас лише найкраще.

У шоурумі DANIRO представлено кілька моделей ліжок типу Boxspring, а саме: Boxspring Comfort, Pixi, Breeze та Falcon Наші консультанти щодня радо запропонують Вам протестувати усі варіанти, допоможуть підібрати найбільш оптимальний саме для Вас та розкажуть усі переваги придбання ліжка такого типу саме виробництва DANIRO.

DANIRO – комфорт майбутнього вже поряд.