Ми так любимо цих милих, пухнастих створінь. Беремо їх у ліжко, дивимось із ними фільми на улюбленому дивані, а, залишивши їх наодинці у квартирі, даємо повну свободу дій – подушки, матраци, ковдри та дивани – у їх розпорядженні. Наявність чотирилапого члена родини змушує власників вписати у свій розклад часті прибирання житла. Шерсть – найбільш поширена проблема, із якою зустрічаються власники чотирилапих друзів на шляху до ідеальної чистоти.

Знаючи кілька простих лайфхаків, Вам не доведеться більше витрачати години на досягнення чистоти.

Стабільність – запорука успіху. Радимо не відкладати прибирання на вихідний, а витрачати кілька хвилин щодня. Таким чином замість генерального виснажливого прибирання Ви будете підтримувати чистоту із легкістю.

Не дозволяйте улюбленцям застрибувати на диван чи ліжко із щойно вимитими мокрими лапами та шерстю – це може спричинити водяні розводи на деяких типах тканин, які пізніше доведеться додатково зачищати.

Використовуйте гумову рукавичку. Так-так, саме ту, яку Ви одягаєте, коли миєте посуд чи підлогу. Просто змочіть її водою та проведіть по текстильним поверхням меблів – уся шерсть залишиться на ній. Таким же чином можна використовувати побутову губку.

Рулон для одягу. Самоклеюча поверхня такого ролика просто та швидко прибирає шерсть, що дозволяє робити це після кожного солодкого сну Вашого улюбленця на меблевій оббивці.

Спеціальні пилососи. На ринку з`явились спеціальні пилососи із насадками для більш легкого збору шерсті, що неабияк полегшили життя власникам тваринок.

Регулярно купайте своїх улюбленців. Таке банальне, але важливе правило допоможе уникнути небажаних плям, запаху та складнощів із подальшим їх усуненням. Ретельно промивайте лапки та, за потреби, шерсть після кожної прогулянки і Вам не знадобиться пізніше витрачати час на додаткове прибирання.

Якщо ж все-таки забруднення не вдалось уникнути, то маємо кілька порад щодо його швидкого та ефективного усунення:

Визначити походження плями

Оприділити тип тканини

Підібрати оптимальний метод (зазвичай достатньо теплої води та мильного розчину, аби позбутись більшості плям)

Іноді плями вимагають звернення до послуг хімчистки. Обирайте лише перевірені компанії, для яких якість та шанобливе ставлення до речей-пріоритет.

Радимо також не тягнути із усуненням забруднення, а приступати до прибирання якомога швидше після його виявлення. Так Ви зекономите час та витратите його, натомість, на приємні моменти із пухнастиками.

Команда DANIRO із великим задоволенням допоможе Вам порадою із вибором найбільш підходящого способу підтримки чистоти та гарного стану Ваших меблів. Завжди чекаємо на Вас у нашому шоурумі.

DANIRO – ми любимо Вас та Ваших близьких.