Близько 70% успішності та продуктивності нашого дня залежать від того, на скільки якісно ми відпочили вночі. Уільям Шекспір колись назвав сон «одним із найласіших шматочків на бенкеті життя», маючи на увазі те, що сон є невід`ємною складовою та одним із найважливіших чинників нормального функціонування людського організму.

Якщо Ви хоча б раз відчували, що страждаєте безсонням, або ж Ваш сон не достатньо міцний та переривчастий– радимо дослідити причину, усунути її та насолоджуватись повноцінним, здоровим відпочинком. Нестача сну або ж цілковите безсоння вкрай негативно впливають на наш організм та на людей, що нас оточують, адже ми стаємо неуважними, роздратованими, знервованими, а наша продуктивність бажає кращого.

Сон складається із різних стадій – фаз. Протягом ночі людина, зазвичай, проходить через різні стадії сну – від поверхневого, до глибокого і так кілька раз. При порушенні даної циклічності починають з`являтись симптоми недосипу.

Для кожної людини існує оптимальна тривалість сну. Комусь достатньо 6 годин, аби почуватись бадьорим, а комусь цілих 8 є запорукою гарного настрою та активності. Важливо також не спати більше 9-10 годин, адже тоді Ви можете почувати себе розбитими протягом дня і, як не дивно, почувати втому у післяобідній час. Отож, визначивши кількість необхідного сну, важливо не забувати і про чинники, що впливають на його якість, а саме:

Температура у Вашій спальні, 18-19 градусів за Цельсієм є цілком оптимальними, аби Ви не прокидались протягом ночі;

Фізичні навантаження радять виконувати не пізніше, ніж за 1 годину до сну;

Останній прийом їжі бажано перенести за 3 години до нічного відпочинку;

Не варто розміщувати телевізор у спальні, або ж використовувати будь-які інші гаджети безпосередньо перед сном – це може негативно вплинути на тривалість засинання та сон в цілому;

Добре провітрене приміщення, запалені ароматичні свічки чи ж свіжа постіль позитивно вплинуть на якість та тривалість сну.

 

Одним із найбільш важливих чинників, що впливають на здоровий сон – поверхня, на якій ми спимо. Радимо обирати ортопедичні матраци, виконані із якісних натуральних матеріалів. Важливо, аби тіло було цілком розслабленим протягом ночі, тому матраци із оптимально підібраною пружністю забезпечать комфортний відпочинок та приємні відчуття зранку.

У шоурумі DANIRO є все для ідеального сну: матраци, топпери, ліжка та дивани із ортопедичним спальним місцем. Ми із радістю допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант саме для Вас відповідно до побажань та вподобань.

Нагадуємо, що у випадку, якщо Ваш сон був якісним, достатньо тривалим для Вашого організму та здоровим, то перше, що Ви зробите прокинувшись – посміхнетесь новому дню, а не мріятимете чимшвидше випити чашку улюбленої кави.

DANIRO – бажає Вам солодких снів та бадьорого ранку!