Кажуть, середньостатистична людина проводить від 15 до 30 років уві сні. Тож сон по праву є невід`ємною складовою повноцінного життя. Люди – створіння недовірливі і не завжди серйозно сприймають дані вчених, а тому часто недбало ставляться до якості сну, зневажаючи прості та, водночас, важливі правила.

Аби щоранку прокидатись свіжими, бадьорими, відчувати прилив сил та наснагу до дій, варто дотримуватись кількох правил.

Перш за все, важливу роль відіграє температура приміщення для сну. За словами експертів, оптимальними є 18 градусів за Цельсієм, які, разом із достатньою вологістю повітря, створюють ідеальне середовище для світу Морфея.

Наступним, про що варто подбати, це про звукоізоляцію кімнати. Килимове покриття, щільні вікна та двері, і, навіть, спеціальні шпалери, здатні створити затишну тишу для насолоди сном.

Для найкращого результату перед сном радять провітрити приміщення. Для любителів ароматерапії нотки лаванди будуть доречними, адже її запах заспокоює та розслабляє. Свіже повітря та аромати трав зроблять свою справу та подарують насолоду від відпочинку.

Для міцного та глибокого сну необхідно також за півгодини до того як засинати, відключити усі гаджети, і натомість почитати книгу або ж спланувати наступний день, помріяти або ж послухати спокійну музику. Світло у приміщенні повинно бути теплим, приглушеним та розсіяним, щоб Ваш мозок сконцентрувався на відпочинку, а не на активних діях.

Від себе можемо додати, що надзвичайно важливою є поверхня, на якій ми спимо. Для того, аби м`язи цілком розслабились та відпочили, а на ранок Ви відчули прилив енергії, слід ретельно підібрати матрац. Оптимальний рівень м`якості та співвідношення цупкого матеріалу зроблять Ваш сон комфортним та легким.

Слід також звернути увагу на матеріали, з яких повинен бути виконаний ідеальний матрац. Радимо обирати натуральні тканини, які дозволяють повітрю циркулювати, є гіпоалергенними та приємними на дотик, а сам матрац – ортопедичний. Саме таку продукцію ми виготовляємо та представляємо у шоурумі DANIRO, адже над її розробкою працювали кращі спеціалісти, аби Ви могли насолодитися відпочинком сповна.

DANIRO – на сторожі Вашого сну.