Домівка для кожного має особливе значення. Це місце сили та спокою.

Однак, крім естетики, наша команда розуміє, що м'які меблі повинні забезпечувати Вам бажаний комфорт, який напряму залежить від “начинки” дивана.

     Отже, перше, що ми бачимо на дивані — це оббивка, і саме від неї більшою мірою залежить довговічність меблів. Тому рекомендуємо зважати не лише на зовнішній вигляд виробу, але й на якість та особливості тканини.

     Вибір тканин залежить від того, що Ви шукаєте, — тренд для окраси кімнати і прийому гостей, практичний сімейний варіант або дорогий велюр для релаксу.

У шоу-румі Daniro Ви можете ознайомитися з великим асортиментом тканин, які для зручності поділені на категорії. На виставці представлені меблі у тканинах від 1-ї до 7-ї категорії, а для поціновувачів справжнього ексклюзиву ми готові запропонувати вищі категорії.

Перша та друга  категорія — це ткані меблеві матеріали без додаткових ефектів, вони дешевші у виготовленні і саме тому фаворити серед тих, хто у пошуку чогось простого та практичного.

Шоста й сьома категорія — це різноманітні велюри — прості у догляді та чудово підійдуть любителям розкішних диванів.

     Перейдімо до  каркасу, адже саме якісна основа забезпечує міцність дивану чи софи. Ми використовуємо дерев’яний каркас, а саме —  сосновий брус, оскільки він надійний, довговічний, а головне — екологічний матеріал, перевірений століттями.

Також у нас є моделі, які мають металеву основу.

Отже, вибір за Вами, як то кажуть: «Що більше до вподоби». 

     У якості наповнювача, ми використовуємо високощільну анатомічну німецьку піну, яка бездоганно витримує навантаження. І, звісно, здатна довше утримувати форму в порівнянні з дешевшими аналогами. Саме ця піна характеризується тривалим експлуатаційним періодом.

     Повсть — це матеріал-звукоізолятор, який стримує пружинний блок та допомагає рівномірно розподіляти навантаження. Такий елемент наповнення м'яких меблів Daniro є стандартним, завдяки ньому забезпечується природна вентиляція, і диван довше зберігає свої властивості.

Для тих, хто бажає отримати максимально жорстку поверхню дивана, пропонуємо функцію подвійної повсті. 

     Нарешті про найбільш цікаве — пружини. Ми використовуємо два варіанти: класичні пружини Bonnel та незалежний пружинний блок Pocket Spring. 

Вибір пружинного блоку залежить від мети Вашої покупки. 

     Якщо диван призначений для щоденного сну, то Pocket Spring забезпечує правильний розподіл маси тіла, тим самим Ви отримуєте ортопедичний ефект, а в результаті краще розслабляєтесь та висипаєтесь.

     У випадку вибору класичних залежних пружин Bonnel — можна впевнено говорити про якість на десятиліття. Саме цей варіант наповнення витримує більші регулярні навантаження.  Але слід пам'ятати, що вони з'єднані між собою лінійно, тому сидячи на диванах такого типу можна відчути "ефект хвилі",  і, коли Ви сідатимете на один край дивана — навантаження відчуватиметься й на іншому.

     Крім того, ми використовуємо Zig-Zag змійку, яка підтримує наповнення дивана та покращує його ортопедичні властивості.

Як бонус більшість моделей із нашого асортименту мають нішу. Зазвичай у ній зберігають постільні приналежності або сезонні речі, що дуже зручно для невеликих квартир.

 

Для тих, хто не знає з чого почати при виборі дивана, пропонуємо коротку пам’ятку:

  1. Визначіться, яким буде призначення дивана (для прийому гостей, як основного спального місця, дитячий варіант і т.д.).

  2. Оберіть тип розкладного механізму для зручності користування.

  3. З'ясуйте місце розташування в оселі (врахуйте габарити в складеному й розкладеному вигляді)

  4. Підберіть відповідну оббивку — матеріал, колір, і можливість догляду за виробом.

 

     Ми в Daniro розуміємо, що наповнення  має бути надійним та довговічним, а головне — комфортним. Забезпечимо справжній затишок у Вашій оселі з красивими та якісними меблями від українського виробника.