«Я вже в дорозі!» - Ваш новий диван.

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
10 December 2019

«Я вже в дорозі!» - Ваш новий диван.

Прийшли, побачили, придбали. Зазвичай все відбувається так швидко, що Ви й отямитись не встигаєте. А після цього настає очікування доставки виробу до Вашої оселі. Часом цей період може сягати кількох тижнів і ось чому:
Він долає довгий шлях до того моменту, коли дбайливі вантажники заносять його у двері оселі.
Першим кроком є формування замовлення та надсилання його на фабрику на опрацювання. Протягом кількох днів Ваш запит ретельно обробляється аби кожна деталь та дрібничка були враховані.
Після того, як формальні роботи виконані, настає один із перших етапів – виготовлення каркасу для дивану. Наші висококваліфіковані майстри використовують дерев`яну основу, аби виріб був натуральним, міцним та прослужив своїм власникам не один рік.
Наступним кроком у створенні ідеального дивану є формування наповнення: згідно бажаних Вами розмірів обирається пружинний блок Bonnel або Pocket Spring, нарізається войлок та пінополіуретан для створення надкомфортних відчуттів під час використання.
Після того, як каркас створено, а наповнення сформовано, саме часприступити до тканини. Із-поміж десятків варіантів в шоурумі для Вас підбирають найбільш оптимальний, а працівники компанії Daniro із особливою увагою нарізають потрібну кількість матеріалу, а згодом затягують ним виріб. Вони відносяться до цього особливо дбайливо, аби матеріал лягав рівно, без жодних заломів чи зайвих згинів.
Як тільки усі частини майбутнього дивану затягнені тканиною, мають всередині наповнення, а дерев`яний каркас готовий до використання, наші майстри збирають виріб, аби пересвідчитись, що усі деталі прилягають одна до одної ідеально та виглядають саме так, як було задумано. Після цього, виріб знову розбирають, аби було зручно його транспортувати. Кожну із частин акуратно запаковують в спеціальну плівку, аби уникнути пошкоджень та готують до відправки.
Етап відправки виробу є надзвичайно важливим, адже потрібно розрахувати оптимальний маршрут доставки, терміни та дотримуватись чітких часових рамок, аби Ви отримали своє замовлення вчасно, а перевезення було безпечним та надійним.
Кожен із етапів, що передує розміщенню виробу у Вашій оселі, займає від двох-трьох до п`яти днів. Саме тому період від моменту, коли Ви замовили свій вибір у шоу-румі або ж онлайн, до того, як Ви зустрічаєте наших монтажників на своєму порозі, коливається від трьох до чотирьох тижнів.
Ми радимо заздалегідь проговорювати усі терміни виконання та деталі відправлення виробу, аби Ви були впевнені у строках отримання замовлення, а процес очікування був для Вас приємним. Працівники шоу-руму із радістю проконсультують Вас стосовно будь-яких питань, які у Вас виникатимуть та допоможуть обрати найбільш оптимальні варіанти виробів саме на Ваш смак, бюджет та бажання.
DANIRO – ми виготовляємо щастя.

05 January 2019

Аби щоранку прокидатись свіжими, бадьорими, відчувати прилив сил та наснагу до дій, варто дотримуватись кількох правил...

07 January 2019

Ритм сучасного життя такий, що ... 

01 January 1970

Затіяли ремонт та вирішили освіжити атмосферу Вашої оселі? Час замислитись над вибором Вашого ідеального дивану ...