Переходь на іншу сторону!

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
02 May 2019

Переходь на іншу сторону!

Прийшла весна, а це означає, що час перейти на іншу сторону. Неочікувано? Ото-ж-бо! Адже мова йде про зміну сторони матрацу, залежно від пори року.
Було проведено чимало досліджень на тему того, які фактори впливають на якість нашого сну і було виявлено, що матрац відіграє неабияку роль. Не лише жорсткість впливає на наш комфорт протягом ночі, але й терморегуляційні властивості матеріалу, який взято за основу.
На зимовий, холодний період року, спеціалісти радять обирати матраци, одна зі сторін яких виконана з пресованої овечої шерсті, що допомагає зберігати природнє тепло, але, водночас, пропускає повітря, що у комплексі забезпечує ідеальний температурний режим протягом усього сну.
Спекотним літом та просто у теплу пору ідеально обирати матрац, виконаний з натуральних матеріалів, таких, як, до прикладу, бавовна. Ця тканина не парить і, завдяки своїй структурі, надає вільний доступ свіжого повітря, що створює надзвичайно сприятливі умови для міцного та спокійного сну.
До вибору матрацу варто ставитись відповідально, адже це міцний сон, гарне самопочуття та, як результат, чудовий настрій кожного ранку. Тож, наша команда подбала, аби усі найкращі якості було поєднано у одному виробі. Для Вашої зручності, DANIRО виготовляє матрац 2в1, який Ви можете використовувати протягом цілого року, лише змінюючи сторону, в залежності від сезону. Маючи в своєму складі лише натуральні та якісні матеріали, наші матраци прослужать Вам тривалий час, адже вони не просідають, зберігають свою форму та структуру.
Тепер, знаючи важливість вибору якісного матрацу, ми радо чекатимемо на Вас у нашому шоу-румі, для того, аби підібрати найкращий варіант.

DANIRO – комфорт зі всіх сторін!

04 September 2019

Еластичність, міцність, пружність, гігієнічність та гіпоалергенність роблять цей матеріал ідеальним для наповнення матраців, що забезпечують здоровий сон.Серія таких матраців вже у продажі ...

04 September 2019

Зима/літо – ефект, який призначений для використання матраца у різні пори року ...

04 September 2019

Справжній ортопедичний матрац – матрац із використанням пружинних блоків типу Pocket Spring. Система пружин в таких матрацах забезпечує сплячій людині повноцінний відпочинок ...

05 January 2019

Аби щоранку прокидатись свіжими, бадьорими, відчувати прилив сил та наснагу до дій, варто дотримуватись кількох правил...

07 January 2019

Зазвичай, це безпружинний матрац, висотою ...