Надійні механізми трансформації

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
01 January 1970

Надійні механізми трансформації

Ознайомившись з даною статтею, Ви зумієте не лише дізнатися, що саме ховається за інтригуючими і незвичайними назвами трансформирующих механізмів, але і стати справжнім експертом у питанні вибору спального місця.

Список найбільш популярних механізмів трансформації м'яких меблів: 

  • «ЄВРОКНИЖКА» Крім легкості і надійності, до плюсів цієї системи також можна додати: наявність прихованого ящика для постільної білизни, рівне спальне місце, довговічний і простий у використанні розкладний механізм, а також не обов'язкове зняття дрібних елементів конструкції і придатність для регулярного використання.
  • «КНИЖКА» Для того, що б розкласти диван з таким механізмом в спальне місце, необхідно підняти сидіння до спинки до характерного клацання з двох сторін дивана, після чого опустити сидіння в горизонтальне положення. Таким же чином диван складається. Плюси: простота використання. Недолік: диван з таким механізмом не повинен щільно примикати до стіни.
  • «ДЕЛЬФІН» Диван з механізмом трансформації «дельфін» - це неймовірно зручна, комфортна і лаконічна модель, яка ідеально впишеться, як в простору вітальню, так і в дитячу кімнату. Розкладається «дельфін» за наступною схемою: під основного сидіння викочується спеціальна секція, підводиться за спеціальну петлю-ремінець і встановлюється, в одній площині з основною сидінням, таким чином, утворюючи повноцінне спальне місце. Всі ці маніпуляції нагадують пірнаючого в морську безодню дельфіна, через якого, власне цей механізм і одержав свою назву. Перевагами «дельфіна» є: простота в складанні і розкладанні, велике спальне місце, здатність витримувати значні навантаження, а також міцність, довговічність і надійність конструкції.
  • «АКОРДЕОН» Завдяки своєму широкому, високому, зручному і рівному спальному місцю, а також схожістю з гармошкою, дивани з системою розкладки «акордеон» завоювали таку шалену популярність серед любителів комфорту і функціональності. Для того, що б розкласти «акордеон», необхідно злегка підвести сидіння до характерного клацання і злегка потягнути його на себе, поки Ваш диван не перетвориться на повноцінне спальне місце. Такий механізм розкладання володіє рядом значних переваг: рівне, м'яке, зручне і високе спальне місце, легкість трансформації, малогабаритність в складеному стані, місткі ящики для білизни і 100% надійність конструкції.
    Що ж стосується недоліків, то в «акордеоні» їх не спостерігається.
12 April 2017

Зміна стандартних розмірів дозволяється тільки кратно 10 см. або стандартній секції виробу.