Яка роль латексованого кокосу у матрацах?

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
04 September 2019

Яка роль латексованого кокосу у матрацах?

Латексований кокос - це жорсткий настил, що виробляється з натурального природного матеріалу волокон кокосового горіха. Він не піддається гниттю, не вбирає вологу, не деформується.
Даний матеріал використовується у матрацах для посилення жорсткості та пружності. Моделі з цього матеріалу рекомендовані усім без вийнятку, адже вони “дихають”,мають природні вентиляційні якості та не всмоктують вологу.
Також кокосова койра в матрацах відмінно поєднується з пружинними блоками різного типу, вона в точності передає навантаження на пружини, що в свою чергу дозволяє не тільки зберегти, але і збільшити ступінь ортопедичного ефекту.
Еластичність, міцність, пружність, гігієнічність та гіпоалергенність роблять цей матеріал ідеальним для наповнення матраців, що забезпечують здоровий сон.
Серія таких матраців із шаром латексованого кокосу “Prestige+ Кокос“ вже у продажі!

02 May 2019

Прийшла весна, а це означає, що час перейти на іншу сторону. Неочікувано? Ото-ж-бо! Адже мова йде про зміну сторони матрацу, залежно від пори року...

04 September 2019

Зима/літо – ефект, який призначений для використання матраца у різні пори року ...

04 September 2019

Справжній ортопедичний матрац – матрац із використанням пружинних блоків типу Pocket Spring. Система пружин в таких матрацах забезпечує сплячій людині повноцінний відпочинок ...