Зона комфорту – обираємо матрац правильно!

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
17 September 2019

Зона комфорту – обираємо матрац правильно!

Згідно із численними дослідженнями у сфері сну, людина проводить близько третини свого життя уві сні. Якість та повноцінність сну напряму залежить від поверхні, на якій ми спимо. Надзвичайно важливо правильно обрати матрац, аби м`язи спини та усього тіла цілком розслаблялись, позбувались тонусу, а хребет вирівнювався, знімаючи напругу, що накопичилась протягом дня. Якісний матрац повинен підтримувати тіло та бути комфортним.
  На ринку існує величезний вибір матраців, виготовлених із високоякісних матеріалів, проте щороку попит на матраци, які були б ще більш комфортними, зростає. Таким чином з`явилось покоління матраців із новим унікальним пружинним блоком, який дозволяє Вашому тілу відпочити завдяки ще більшому ортопедичному ефекту.
  Кожен матрац має у своїй структурі сім зон, кожна з яких відповідає за окремі ділянки тіла людини – шийний відділ, спинний, а також за коліна та бедра. Матраци такого типу діляться на зони середньої, пониженої та підвищеної жорсткості. Завдяки поперечному зонуванню, такі матраци дозволяють правильно розподіляти силу, із якою здійснюється тиск на їх поверхню.
  Окрім того, що семизонні матраци позитивно впливають на комфорт та якість сну, вони ще й витримують навантаження від 150 кг на 1 спальне місце, що дозволяє абсолютно не турбуватись про таки малоприємні факти, як просідання або ж викривлення поверхні при тривалій експлуатації.
Кожен із матраців, представлених в шоурумі DANIRO, дозволяє створити ідеальну терморегуляцію та циркуляцію повітря протягом Вашого відпочинку та є гіпоалергенним. Також варто зазначити, що тканина, з якої виконана поверхня матрацу, не вбирає запахи та вологу, що додає ще більшого комфорту та зручності у використанні.
  Отож, якщо Ви все ще вагаєтесь між м`яким матрацом, у який Ви провалюєтесь, та між жорстким, спати на якому не завжди комфортно радимо обирати саме ті матраци, які виконані за методом семизонного поперечного зонування та насолоджуватись повноцінним, глибоким та здоровим сном протягом усієї ночі.
  Для Вашої зручності, у шоурумі DANIRO Ви можете протестувати будь-який із представлених зразків. Також наші менеджери із радістю розкажуть про структуру та наповнення обраного матрацу, аби Ви могли ознайомитись із усіма тонкощами та нюансами виконання матраців DANIRO.
Матраци DANIRO – семизонна насолода для Вашого сну.

07 January 2019

Зазвичай, це безпружинний матрац, висотою ...

01 January 1970

Затіяли ремонт та вирішили освіжити атмосферу Вашої оселі? Час замислитись над вибором Вашого ідеального дивану ...