Який він, колір 2019 року?

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
25 February 2019

Який він, колір 2019 року?

Хоча надворі вже справжня весна і все навколо набуває яскравих фарб та прокидається від зимового сну, буває, що наше повсякденне життя, із плином рутини, набуває сірих, однотонних та похмурих кольорів, що аж ніяк не впливає позитивно на наше мислення, настрій та самопочуття.

Аби відчувати себе більш активно, в роботі досягати успіху, підвищувати свою продуктивність та бути сповненим позитивною енергією, варто додати яскравих вражень та емоцій.

Для когось виходом із ситуації є подорож, для когось - шопінг, хтось знаходить радість у філіжанці кави та дружній розмові, а Інститут кольору Pantone стверджує, що уся справа у барвах, що нас оточують.

«У відповідь на натиск цифрових технологій і соціальних мереж, які все більше впроваджуються в повсякденне життя, ми шукаємо оригінальні і захопливі враження, які забезпечують зв'язок і інтимність»,
- стверджують спеціалісти. Після проведення численних досліджень, опитувань та підрахунку статистик, було зроблено висновок, що кольором року варто назвати кораловий або ж англійською – «Living Coral». Даний колір є поєднанням коралового відтінку та золотистого підтону, що робить його символом комунікабельності та енергійності, спонукає до оптимізму та прагнення до радості, грайливості.

«Living Coral» цього року стане основою для створення трендових колекцій одягу, елементів декору, інтер`єру та, навіть, меблів. У свою чергу, ми радимо Вам прислухатись до своїх вподобань у колористиці і, якщо все-ж хочеться слідувати модним тенденціям, спробувати поєднати базові кольори, як основу, із яскравими елементами декору.

Із впевненістю можемо стверджувати, що у нашому шоурумі Ви знайдете великий асортимент виробів як трендових відтінків, так і завжди актуальну класику. Тож, вибір залишається за Вами, а ми із радістю допоможемо підібрати усе необхідне для створення довершеної концепції Вашої оселі.

DANIRO – класика, що йде в ногу з часом.

01 January 1970

Попереду весна-пора змін та натхнення...

04 September 2019

Ексклюзивна лінія нерозкладних меблів French & Italian Design. Ми раді запропонувати Вам лінію меблів, створених за участю професійних дизайнерів, найкращих конструкторів, спеціалістів з Італії та Франції. Завдяки непереверш...

04 September 2019

Ми надаємо нашим клієнтам величезний вибір оббивних матеріалів. Найважливіше обрати тканину, з якою Ви дійсно зможете жити ...