Догляд за меблями

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
06 June 2017

Догляд за меблями

Термін, протягом якого меблі зберігають красу і функціональність, значно залежить від умов їх експлуатації.

Догляд за меблями повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за умови, що використання таких мийних засобів для догляду за меблями передбачене інструкцією. Рекомендується очищати меблі якнайшвидше після того, як вони забруднилися.

Тривалий прямий вплив сонячного світла може призвести до порушення кольорових та структурних характеристик окремих ділянок меблів. Висока й низька температура може пошкодити меблевий виріб чи його частину, тому меблі не повинні бути розташовані ближче 1 метру від джерел тепла.

Температура повітря при зберіганні чи експлуатації повинна бути в межах +10°C - +25°C. Відносна вологість повітря повинна бути в межах 45-70%.

Меблі для сидіння та лежання (дивани, дивани-ліжка, кутки, крісла-ліжка, крісла, ліжка, пуфи і т.п.) функціонально призначені лише для сидіння та лежання відповідно, тому не повинні використовуватися для інших цілей. 

02 May 2019

Впевнені, Ви не раз чули про «хюґе». Ми спробували розібратись що ж воно таке та як впливає на наше життя...

01 January 1970

Попереду весна-пора змін та натхнення...

06 July 2019

Спішимо поділитись з Вами радісною новиною – 16 червня ...

08 July 2019

Чи завжди Ви замислюєтесь про довговічність меблів при їх покупці?

01 January 1970

Що відіграє для Вас найважливішу роль при виборі меблів для Вашої оселі? Є люди, для яких перше місце посідає зовнішній вигляд виробу ...