Святковий детокс

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
09 April 2019

Святковий детокс

Напередодні свят так хочеться легкості та простоти, затишку та атмосфери спокою. Весна та передсвятковий настрій – ідеальний час, аби провести так званий детокс у своєму помешканні.
Спеціалісти радять щосезону проводити перегляд свого гардеробу, косметики, речей домашнього вжитку, а ми ж, у свою чергу, радимо періодично проводити ревізію у своєму інтер`єрі.
Перш за все, потрібно критично оцінити актуальність предметів, що Вас оточують. Звісно, всі ці сентиментальні дрібнички та улюблені речі, що нагадують про різноманітні моменти з життя, дуже милі, але велика кількість такого роду предметів захаращують простір та не дозволяють чомусь новому з`явитись у помешканні. Тож, із усією серйозністю підійшовши до задання, варто відкласти частину таких речей.
Наступним кроком буде оцінка стану. Звісно, у кожного з нас є улюблені предмети інтер`єру. Якщо ж Ви все ж не готові відпустити улюблене крісло, або надзручний старенький диван, можна замінити обшивку, підібравши актуальну тканину, або ж змінити деякі деталі, таким чином надавши друге дихання милим серцю речам. Все поламане, розбите, тріснуте та подерте потрібно без вагань викидати.
Після того, як Ви наважились провести детокс у Вашій оселі, у Вас з`явилось достатньо простору для чогось нового. Ми із радістю допоможемо Вам підібрати меблі сучасні, але без втрати індивідуальності, зручні та комфортні. Такі, які не поступатимуться Вашим улюбленим. Також не варто забувати про те, що зараз є актуальним поєднання нового та автентичного, сучасного та стилю ретро. Безліч ідей. Море фантазії. Лише наважтесь на зміни, а DANIRO допоможе Вам створити затишок та унікальний, лише Ваш стиль.
DANIRO – затишок Вашої оселі у руках професіоналів.