Хюґе – черговий тренд чи комфорт у деталях?

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
05 February 2019

Хюґе – черговий тренд чи комфорт у деталях?

Впевнені, Ви не раз чули про «хюґе». Ми спробували розібратись що ж воно таке та як впливає на наше життя.

Хюґе - слово данського походження та буквально означає «насолоду від життя».
Зародилось хюґе як явище у скандинавських країнах і там набуло неабиякої популярності, що і не дивно зважаючи на погодні умови та клімат тамтешніх країв. Таким чином, місцеві жителі виробили кілька правил та традицій, які допомагають відчути затишок та душевне тепло, не зважаючи на погоду за вікном.

Життя у стилі хюґе передбачає не лише інтер`єрні деталі, а й теплі зустрічі у колі найрідніших, приготування ароматної випічки по вихідним, дитячий сміх, посмішки близьких, смачні страви та сімейні вечері, використання ароматних свічок та милих деталей декору. Також до створення особливої атмосфери сміливо додається текстиль – пледи, подушки з елементами ручної роботи, а також килими. Усі матеріали повинні бути максимально натуральними та приємними на дотик, адже тактильні відчуття відіграють неабияку роль у загальному враженні.

Тренд здобуває все більшу і більшу популяність по цілому світу і якщо Ви вирішили приєднатись до поціновувачів затишку, то наша команда з радістю допоможе Вам у створенні ідеально приємного та теплого у всіх розуміннях інтер`єру за допомогою продукції компанії Daniro.
Перш за все, створювати затишок радять в місцях, де ви проводите найбільше часу – помешканнях, офісах.
Скандинавський дизайн вважається мінімалістичним, легким, але, водночас, наповненим деталями для створення цілісної композиції. Кольори переважають пастельні – світлі й приглушені тони, а от вже деталі можуть бути яскравими – таким чином створюється відчуття тепла, що особливо актуально, адже куди приємніше заходити знадвору у приміщення, де відчувається тепло та затишок.


06 June 2017

Догляд за меблями повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за ...

01 January 1970

Попереду весна-пора змін та натхнення...