Який він, ідеальний диван?

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
19 November 2019

Який він, ідеальний диван?

Щодня ми постаємо перед сотнею виборів, навіть самі того не підозрюючи. Деякі рішення ми приймаємо швидко, не беручи їх до уваги. Проте є рішення, які варто приймати лише ретельно продумавши усі деталі, зваживши «за» та «проти» на основі своїх побажань, з практичної точки зору та бачення. Цей вибір – вибір правильного дивану.
Зважаючи на досвід, команда Daniro підготувала кілька факторів, на які варто звернути увагу при виборі чи не найважливішого елементу інтер`єру Вашої оселі.
Перш за все, потрібно визначитись із формою. При виборі потрібно враховувати розміри кімнати, де диван буде знаходитись – не варто поміщати надто масивний виріб у простір невеликого розміру і, навпаки,– маленький диван у простору кімнату, це створюватиме дисонанс.
Не лише площа приміщення відіграє роль при виборі форми, а й призначення дивану – спальне місце, місце відпочинку чи елемент декору. Функціональність та ергономіка використання – ось одні з головних критеріїв, якими слід керуватись.
Наступним кроком при виборі Вашого ідеального дивану є вибір наповнення. На сьогоднішній день технології дозволяють використовувати екологічні матеріали, новітні техніки та якісну сировину, що робить експлуатацію тривалою. Слід також зважати на каркас, при виборі якого, знову ж таки, варто не забувати про пряме призначення дивану у Вашій оселі. Відштовхуючись від функцій, які цей елемент меблів буде виконувати, потрібно обрати міцність каркасу, аби виріб служив Вам довго та надійно.
Коли ми вже визначились із базовими якостями, час перейти до одного із найцікавіших етапів - вибору оббивки. Але мова зараз йде не про кольорову гаму, а саме про матеріал – його якість, тип, а також властивості. Для сімей із дітьми, домашніми улюбленцями радимо обирати саме ті матеріали, що легко миються, очищаються та піддаються хімчистці. Варто також звернути увагу на тип матеріалу «антикіготь» - і Ваші меблі радуватимуть око не один рік, виглядаючи, немов щойно із шоуруму.
І, наостанок, обираємо стиль. Тут все залежить від Вас – ваших вподобань, фантазій, загальної атмосфери помешкання, або ж візуалізації дизайнера. Стримана класика або сміливий хай-тек, яскраві рішення або ж практичні якості – лише Вам обирати, яким буде Ваш ідеальний диван.
Команда DANIRO має широкий вибір виробів, що відповідають мріям найбільш вибагливих клієнтів. На кожен смак та уяву ми маємо пропозиції. Тож сміливо завітайте у наш шоурум та оберіть саме той варіант, що буде Вам до душі.

DANIRO – коли комфорт і якість завжди поруч.

05 January 2019

Аби щоранку прокидатись свіжими, бадьорими, відчувати прилив сил та наснагу до дій, варто дотримуватись кількох правил...

07 January 2019

Ритм сучасного життя такий, що ... 

01 January 1970

Затіяли ремонт та вирішили освіжити атмосферу Вашої оселі? Час замислитись над вибором Вашого ідеального дивану ...