Нам 1 рік!

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
07 June 2019

Нам 1 рік!

Друзі!
Спішимо поділитись з Вами радісною новиною – 16 червня шоуруму DANIRO виповнюється рік. З цієї нагоди хотіли б трішки ближче познайомити Вас із брендом, що вже понад 15 років успішно представлений не лише на українському, а й європейському ринках.
Ідея створити бренд, який би міг бути на рівні з провідними європейськими компаніями, виникла ще багато років тому, коли розвиток локального виробництва ще не був на стільки прогресивним. Проект було успішно започатковано та пройдено довгий шлях: налагоджено виробництво, організовано доставку по всій Україні, а також співпрацю із іноземними партнерами, які радо зустріли компанію, в якій керуються сімейними цінностями та яка стала знана завдяки високій якості продукції, адже кожне замовлення виконується на совість, як для власної родини.
Наша команда завжди намагається йти в ногу з часом і тренд на візуальне сприйняття, а також особистісне спілкування, наштовхнув нас на ідею створення шоуруму у Львові. Ми ретельно обирали місце, аби воно було просторе, світле, мало зручну локацію та достатньо площі, аби Ви могли детально познайомитись із якомога більшою кількістю нашої продукції.
Над розробкою концепції шоуруму працювало й надалі працює не один десяток людей , які щодня із любов`ю виконують свою роботу на совість, аби Ви отримали дійсно якісний продукт.
Щорічно відвідуючи європейські виставки, презентації та форуми, наша команда здобуває безцінні знання, накопичує досвід та ідеї, які згодом втілює в реальність для наших покупців. Протягом року нам вдалось розробити та вивести на виробництво понад 150 одиниць м`яких диванів, більше 20 варіантів ліжок, а також ортопедичних матраців та матраців-топперів, пуфів та столів-конструкторів. Для комфорту наших клієнтів ми виготовляємо дивани із усіма можливими варіантами розкладок (sedaflex, розкладка вперед, пума, єврокнижка, єврокнижка+ механізм, поворотний), а також нерозкладні дивани, дивани з електро-реклайнерами, з рухомими спинками та підголовниками.
Компанія DANIRO також спеціалізується на виготовленні спальних систем із підйомним механізмом, електро- та дерев`яних ліжок, а також ліжок із вмонтованим Pocket Spring наповненням. Не забуваємо ми і про найменших клієнтів, для яких створюємо дитячі двоповерхові ліжка, дивани та куточки.
Уся продукція виготовляється виключно із екологічно-чистої сировини та гіпоалергенних матеріалів, що дарує комфорт, витривалість та зручність у експлуатації на довгі роки. А для Вашої впевненості DANIRO надає гарантію на кожен виріб від 18 місяців, виконує доставку та монтаж на Вашій локації, аби Ви відчували турботу та піклування.

DANIRO - з турботою про Вас.

06 June 2017

Догляд за меблями повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за ...

04 September 2019

Команда DANIRO дбає про якість та довговічність наших виробів. Особливу увагу ми приділяємо наповненню, адже це один із важливих факторів, що впливає на зручність та вигляд виробу.