Протестимо?

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
08 July 2019

Протестимо?

Чи завжди Ви замислюєтесь про довговічність меблів при їх покупці? Часом буває, що придбавши річ, радість від покупки так захоплює, що ми не замислюємось про те, на скільки тривалим та комфортним буде використання, що, до речі, відіграє неабияку роль при встановленні ціни на виріб. Звісно, обираючи м`які меблі, важливу роль відіграє оббивна тканина, з якої виконано той чи інший предмет інтер`єру. А чи чули Ви щось про зносостійкість цієї ж тканини та про тести на стирання? 
Спеціалісти віднайшли спосіб перевірки матеріалів на стійкість і дали назву цьому процесу- «тест Мартіндейла». Кожна тканина, в залежності від свого складу, має різний ступінь стійкості до стирання, тобто здатності тканини протистояти зношуванню її поверхні, що спричиняється тертям. 
Тест Мартіндейла використовує шерстяну тканину або наждачний папір, прикріплений до металевого диску, що натирає матеріал з тою чи іншою силою натиску. В залежності від міцності тканини, це інтенсивне тертя може проводитись без зупинки від кількох годин до кількох днів. Найбільшу популярність цей тест отримав в Австралії та Європі. Для проведення тесту Мартіндейла тканина, що є під дослідом, монтується на спеціальному тримачі і її починають терти відрізком простого шерстяного матеріалу. При виконанні тесту Мартіндейла, рухи для створення тертя виконуються по формі «вісімки». Таким чином, зразок матеріалу, над яким проводиться дослід, піддається тертю в усіх напрямках, а не лише по своїй основі. Один круговий рух дорівнює одному циклу. 
Досліди на гладеньких тканинах проводяться до появи трьох рваних ниток, а на ворсистих тканинах – до появи видимих змін вигляду та структури метаріалу. Мінімальний показник стійкості до стирання становить 6 000 циклів по тесту Мартіндейла, що відповідає, по проведеним дослідженням, середній кількості контакту меблевих тканин із іншими поверхнями. 
Результати тесту дають уявлення лише про загальні характеристики продукту. Експлуатаційні якості будь-якої тканини оприділяються не лише витривалістю та стійкістю до стирання, а і великою кількістю інших факторів. Варто врахувати також якість та дизайн меблів, спосіб оббивки, якість наповнювача та інших матеріалів, що використовуються для виготовлення тої чи іншої моделі. 
У шоурумі DANIRO представлені вироби лише із високими показниками тесту Мартіндейла. Ми гарантуємо тривале використання якісного продукту, що буде радувати Вас комфортом та зручністю не один рік, даруючи відчуття впевненості та естетичної насолоди. Також хочемо наголосити, що усі матеріали для виконання меблів компанії DANIRO є екологічно-чистими та дружніми до навколишнього середовища, що дає змогу насолоджуватись тривалою експлуатацією високоякісної продукції. 

DANIRO – готові до будь-яких випробовувань. 

06 June 2017

Догляд за меблями повинен здійснюватися м’якою вологою тканиною, поролоновою губкою чи спеціальними щітками із використанням засобів, що не містять агресивних речовин (які пошкоджують покриття елементів меблів), за ...

04 September 2019

Нам дорога наша репутація, тому ми робимо усе можливе, щоб наші клієнти були задоволені покупкою.Аби Ви на 100% були впевнені у якості Вашого замовлення та довіряли нашій компанії, після здійсненої покупки Ви отримуєте Г...

01 January 1970

А чи замислювались Ви про те, як грамотно та вірно доглядати за улюбленими ...