Матрац-топпер. Комфортне рішення для Вашого сну.

Замовити дзвінок

Надсилаю повідомлення...

+38 0
Введіть дійсний номер телефону! %)
07 January 2019

Матрац-топпер. Комфортне рішення для Вашого сну.

Чи доводилось Вам коли-небудь зустрічатись із проблемою неспокійного сну, або ж зранку Ви не відчували себе бадьорими? Можливо, причиною дискомфорту є незручний матрац, або ж матрац, який зазнав деформації із часом. Використання матрацу, що викликає незручності, може не лише погіршити сон, а й бути шкідливим для Вашого попереку чи хребта. Причиною неприємних відчуттів може бути також зміна Вашої ваги з моменту покупки матрацу, який тепер вже не приймає Вашої індивідуальної форми тіла. Команда DANIRO має рішення – матрац-топпер.

Зазвичай, це безпружинний матрац, висотою 4-8 см, що кладеться поверх Вашого спального місця задля забезпечення максимально комфортного відпочинку. Ще однією перевагою використання матрацу-топпера є те, що він захищає Ваш основний матрац та продовжує термін його експлуатації. У випадку, якщо Ви використовуєте розкладний диван як спальне місце, матрац-топпер саме для Вас, адже він ідеально замаскує роздільну лінію між подушками та запезпечить абсолютний комфорт Вашого сну. Навіть якщо у Вас вже є високоякісний основний матрац, топпер ідеально доповнить його у створенні надзвичайно зручних умов для сну, адже підтримує Ваші м`язи та хребет.

Матраци-топпери компанії DANIRO мають у своїй структурі наповнювач Air Foam, що ідеально запам`ятовує та повторює контури Вашого тіла. Тканина, з якої виконаний топпер, – стрейч-жаккард є гіпоалергенною та анти-бактеріальною, а також має у своїх властивостях ортопедичний ефект.

Комфортне використання топпера з обох боків, можливість навантаження до 130 кілограм, а також оптимальна жорсткість рівня Medium дають відчуття легкості кожного ранку.

Також раді повідомити, що задля Вашої впевненості, компанія DANIRO надає 5 років гарантії на матрац-топпер.

DANIRO – додаємо комфорту до Вашого сну!

02 May 2019

Прийшла весна, а це означає, що час перейти на іншу сторону. Неочікувано? Ото-ж-бо! Адже мова йде про зміну сторони матрацу, залежно від пори року...

04 September 2019

Справжній ортопедичний матрац – матрац із використанням пружинних блоків типу Pocket Spring. Система пружин в таких матрацах забезпечує сплячій людині повноцінний відпочинок ...

04 September 2019

Команда DANIRO дбає про якість та довговічність наших виробів. Особливу увагу ми приділяємо наповненню, адже це один із важливих факторів, що впливає на зручність та вигляд виробу.

07 January 2019

Ритм сучасного життя такий, що ... 

01 January 1970

Згідно із численними дослідженнями у сфері сну, людина проводить близько третини свого життя уві сні. Якість та повноцінність сну напряму залежить від ...